Пробне Інтернет-тестування

Підготовка до ЗНО від 10 класу

Наш лічильник

Шість кроків проходження ПІ-тесту 2012 19.04.2012

Крок 1. Для проходження ПІ-тесту Вам буде потрібна програма, яка читає файли у форматі pdf. Якщо таку програму маєте – чудово. Якщо ні, то встановіть Adobe Reader. Встановлення безкоштовне. Встановити можна тут.

Крок 2. Зайдіть на свою особисту веб-сторінку учасника ПІ-тесту. Переконайтеся, що статус Вашої заявки: оплачена.

Крок 3. Тестові зошити та бланки відповідей будуть доступні на особистій веб-сторінці увесь час з 20 до 30 квітня 2012 року. Працювати з зошитами та бланками відповідей Ви зможете протягом зазначеного терміну у зручний для Вас час.

Крок 4. Виконавши завдання тестового зошита Ви повинні на особистій веб-сторінці заповнити електронний бланк відповідей А. Натисніть кнопку «Електронний бланк відповідей» на особистій веб-сторінці. Для заповнення цього бланка у клітинки, де треба поставити відмітку (галочку), клацніть один раз лівою кнопкою мишки. Щоб виправити неправильно введену відмітку, по ній слід клацнути лівою кнопкою мишки ще раз. Відмітка щезне. Так можна виправляти неправильно введені дані. Для введення числових даних слід скористатися клавіатурою. Надіслати заповнений електронний бланк відповідей А можна лише ОДИН раз не пізніше 30.04.2012. Якщо кнопка «Електронний бланк відповідей» змінилася на «Перегляд наданих відповідей», то надсилання пройшло успішно.

Крок 5. Для учасників ПІ-тесту, які обрали українську мову та літературу або англійську мову. Для відповіді на відкриті завдання Вам треба діяти за одним з двох сценаріїв.
Сценарій перший
Роздрукувати бланк Б з особистої веб-сторінки. З української мови та літератури бланк Б двосторонній, із англійської мови – односторонній. Чорною ручкою насиченого кольору записуєте у бланк Б розгорнуту відповідь на відкрите завдання згідно з інструкцією в зошиті. Скануєте чи фотографуєте бланк Б з Вашою відповіддю. Скан чи фотографію через свою особисту веб-сторінку надсилаєте нам. Для цього треба використати кнопку на особистій веб-сторінці «Вибрати файл» – щоб вибрати файл зі сканом чи фотографією бланка Б, і кнопку «Відвантажити» – щоб переслати нам вибраний файл. Для української мови та літератури процедуру надсилання треба виконати двічі: для лицевого та зворотного боку бланка Б. Вимоги до відсканованої чи фотографованої роботи: чітка видимість усього бланка Б, читабельність тексту, розширення 300 dpi у відтінках сірого кольору (для сканів), об'єм файлу не більше 2 Мбайт. Якщо зникла можливість надіслати бланк Б, то надсилання пройшло успішно.
Сценарій другий
Вибрати на особистій веб-сторінці кнопку «Набрати текст». У вікні, яке з’явилося, набрати за допомогою клавіатури розгорнуту відповідь на відкрите завдання згідно з інструкцією в зошиті. Натиснути кнопку «Надіслати». Якщо зникла можливість надіслати бланк Б, то надсилання пройшло успішно.
Учаснику, який не надіслав бланка Б, або відсканована робота якого не відповідає вимогам, буде перевірений і оцінений лише бланк А. Надіслати розгорнуту відповідь на відкрите завдання можна лише ОДИН раз, використовуючи лише ОДИН з двох сценаріїв не пізніше 30.04.2012.

Крок 6. Переконатися, що Ваші відповіді надіслані та отримані можна на на особистій веб-сторінці. Кнопка «Електронний бланк відповідей» повинна змінитися на «Перегляд наданих відповідей», натиснувши на яку ви побачите свої надіслані нам відповіді – і бланк А, і бланк Б (для тих хто обрав українську мову та літературу або англійську мову).

Усі зазначені у цій інструкції дії можна виконати
з 20.04.2012 до 30.04.2012 у зручний для Вас час.
Бажаємо успіхів!

Наші партнери